forex prekyba
2015-04-21
Meniu
Forex
Sąskaitos atidarymas
Strategijos
DUK
Mokėjimo sistemos
Kalendorius
Sesijų laikas
Baltic Pokalbiai
Valiutų simboliai
Valiutų kursai
Indėliai
Kursai SMS žinute
Filmai
Forumas
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Straipsniai
10 forex taisyklių
Kaip tapti Milijonierium
Centrinis bankas
Fibonacci skaičiai
Palūkanų normos
EUR/USD
USD/JPY
Biržos naujienos
Biržos naujienos
Forumas
Jūs turėjo finansinių rūpesčių? Jei taip, susisiekite su mumis! (0) »
Aš esu asmuo, kuris suteikia kreditą, ir jūsų paskola poreikius (0) »
Sprendimai greičiau visi jūsų paskolos paraiška (0) »
Jums reikia paskolos, bet jūs esate atmestas banko (0) »
Paskolų pasiūlyti tarp ypač norma sudaro 3% (0) »
Į forumą..

Indėliai. Indėlių palūkanos bankuose. Palyginimas

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose litais (LTL):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.15%%%0.25%%%0.56%%%0.91%%%1.31%%%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%%%1.31%%%
DNB Norddnb0.05%0.15%0.2%0.3%0.6%0.65%0.75%%%1.31%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.65%1%1.1%1.2%1.3%%%1.31%%%
Nordeanordea0.21%0.35%0.40%0.50%0.60%0.80%0.95%%%1.31%%%
SEBseb0.00%0.00%0.00%0.00%0.10%0.05%+%0.40%1.31%%%
SwedBankswedbank%0.00%0.00%0.00%0.10%0.05%+%0.40%1.31%%%
Šiaulių bankassb0.00%0.00%0.10%0.33%0.66%0.80%1.00%0.40%1.31%%%
SMP Banksmp%0.00%0.10%0.33%0.66%0.80%1.00%0.40%1.31%%%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose eurais (EUR):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele%%0.20%%%0.30%%%1.01%%%0.91%%%%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%0.91%%%%
DNB Norddnb0.05%0.15%0.15%0.15%0.45%0.65%0.75%0.91%%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.25%0.5%0.9%1.1%1.1%1.1%0.91%%%%
Nordeanordea0.16%0.21%0.26%0.40%0.65%0.55%0.60%0.91%%%%
SEBseb0.00%0.00%0.00%0.00%0.20%0.10%0.05%+%%%%
SwedBankswedbank0.00%0.00%0.00%0.00%0.20%0.10%0.05%+%%%%
Šiaulių bankassb0.00%0.00%0.10%0.30%0.60%0.70%0.90%+%%%%
SMP Banksmp0.00%0.00%0.10%0.30%0.60%0.70%0.90%+%%%%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose doleriais (USD):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.15%%%0.25%%%0.51%%%1.01%%%1.45%%
Danske bankasdanske0.10%0.15%0.20%0.35%0.55%0.60%0.90%%%1.45%%
DNB Norddnb0.1%0.15%0.15%0.15%0.55%0.60%0.90%%%1.45%%
Medicinos bankasmedicinos0.15%0.2%0.4%0.85%0.9%0.9%0.9%%%1.45%%
Nordeanordea0.10%0.25%0.30%0.50%0.70%0.45%0.55%%%1.45%%
SEBseb—%—%—%—%+%0.25%0.20%0.05%1.45%%
SwedBankswedbank—%—%—%—%+%0.25%0.20%0.05%1.45%%
Šiaulių bankassb0.00%0.00%0.10%0.30%0.55%0.70%0.90%0.05%1.45%%
SMP Banksmp0.00%0.00%0.10%0.30%0.55%0.70%0.90%0.05%1.45%%

www.taupkase.lt

Terminuotasis indėlis - tai indėlis, laikomas banke kliento nurodytą dienų skaičių. Įnešus lėšas į terminuotojo indėlio sąskaitą, klientui mokamos nuo indėlio sumos priskaičiuotos palūkanos.
Bankai paprastai siūlo šiek tiek aukštesnes palūkanas sudarant sutartį internetu.

Komentarai (12):

as said: _

  Papasakosiu ka daro svedu bankas.Mano kvaila bobele padejo mano kruvinai uzdirbtu 20000 i terminuota indeli po 0,1 procento palukanu,o pasiskolino 2000 su 19 procentu metiniu palukanu.Mano boba neprotinga,bet bankas mano pinigus jai paskolino ir pasielge kaip plesikas
2014 02 04

idomu said: _

  kodel bankai nesuteikia paskolu tokiomis paciomis ar bent jau panasiomis salygomis kaip priima indelius.Dabar paskolines bankui savo pinigus,ne tai kad negausi jokiu palukanu bet dar ir bankui sumokesi.metines palukanos 0,25% o isgryninimo mokestris 0,8%,t,y,tris kartus didesne suma.Kaip tai pavadint,Gal bankai dabar ir partys taip daro,paskolina pinigu uz sakykim 2%metiniu palukanu ,o kai tu atsiskaitai,t.y.ismoki paskola tai tau dar sumoka kokius 2%nuo sumos.
2013 12 27

svedijoj said: _

  skandinavijos bankuose jau 20-30metu, uz indelius apie 0.5 proc., jei labai didele suma -apie 1proc. Tai pas mus iki siol buvo aukso kasyklos..
2013 12 21

terminuotas said: _

  Visa esme yra tame, kad jei padedi indeli internetu gauni truputeli didesni procenta. Taciau kai ateina laikas indeli atsiimti is banko grynais pinigais, tada ir prasideda idomumai (mokamas nemazas procentas nuo sumos kuria norima atsiimti).
2013 05 12

vv said: _

  kas liecia Snoro atveji tai valstybe slyksciai pasielge su savo gyventojais,tiksliau tuometine Kubiliaus vyriausybe,juodai apgavo zmones su tais sertifikatais snoras ir valdzia kartu paemus..Isvada tokia ranka -ranka plauna
2013 04 13

bronius said: _

  kaip visada nepastabus kliantas dėdamas indeli dažnai apsigauna.Tarkim šiauliu bankas rašo kad terminuotas indelis pusei metu ira 1,2 procento .Kiekvienas pagalvoja kad jei padėsi 1000,po pusmeėio pasiimsi 1012lt,o iš tikro pasiimsi tik 1006 litus.Tik prie kasos padėjas pinigus perskaitai kad tie 1,2 procentu tai metinės palukanos ,teisingiausia butu rašyti kad pusmečiui 0,6 procentu ,tai atitiktu tikrove
2013 03 07

once said: _

  apsaugok viespatie nuo skandinavų bankų. kas žinote kokias palūkanas jie moka savo "tėvynėje"??
2013 01 03

n said: _

  Pinigu prispausdinta pasaulyje tonu tonas. Viena is priemoniu sustabdyti ju tuscia augyma tai 0,1% polukan. O jus uz banko palukan. priverst moket 15%.
2012 10 11

Juozai said: _

  Juozai pamokele tau: vaziuok i uzsieni atsidaryk ten banka surink uzsenieciu sunkiai uzdirbtus pinigus, praplauk milijonus ir vezk juos i Lietuva.
2012 05 03

JUOZAS said: _

  Jeigu nori padovanoti savo sunkiai uždirbtus pinigus dėk į banką,aš jau du kartus esu bankų apvogtas,paskutinis SNORAS nacionalizavo valdžia visuomenės reikmėms,lyg mes nesame žmonės.Milijonus išplovė atsivežtiems užsieniečiams,o mūsų indėlius sartifikatus pripažino negaliojančiais nors jie skaitėsi terminuoti indėliai ir jeigu mūsų valdžia nebūtų nusavinusi bankas garantuotai būtų gražinęs.
2012 01 05

Indelis said: _

  Bet Snore didiziausi uztat :-) :-) reikia dziaugtis, turim (turejom) toki banka
2011 11 24

Indeliai said: _

  Kodėl tokie žemi?
2011 08 21
Rašyti komentarą:

captcha
Įrašykite atvaizduotus simbolius


Frazės: procentai banke, valiutu palukanos bankuose, swedbank palukanos indeliu, geriausios palukanos, indėlių palūkanos bankuose, didziausios indeliu palukanos bankuose, bankai apie pallukanas, banku palukanos europoje, kiek palukanu moka siauliu bankas, kokius procentus moka nordea, terminuoti indeliai palukanos, terminuoti indėliai palūkanos bankuose, indeliu palukanos eurais, procentai litais, banko palūkanos, siauliu banki proc, terminuotų indėlių palūkanos, didziausios metinios palukanos, didziausios metines palukanos uz indelius, seb terminuotas indelis palukanos, seb terminuoti indėliai, banko procentai, palukanos bankuose palyginimas, danske bankas terminuoti indeliai, banku palukanos doleriais, palukanu norma seb, seb bankas palukanos, banku indeliai, palukanos banke, swed b mokamos palukanos privat klientams uz sask esanciu pinigu likucius, indeliai bankuose uzsienyje, palūkanos bankuose, terminuotieji indėliai bankuose, terminuoto indelio palukanos swedbank, apie privat bako palikanas ciuriche, banku indeliu metines palukanos.

busy
 
Valiutų kursai
AUD vėliavaAUD2.3138 LTLzero
CAD vėliavaCAD2.4400 LTLzero
CHF vėliavaCHF2.8702 LTLzero
EUR vėliavaEUR3.4528 LTLzero
GBP vėliavaGBP4.4080 LTLzero
JPY vėliavaJPY2.3698 LTLzero
RUB vėliavaRUB5.0251 LTLzero
USD vėliavaUSD2.8387 LTLzero
Palūkanų normos
USDUSD0.250%
JPYJPY0.100%
EUREUR0.050%
CHF-CHF--0.750%
GBPGBP0.500%
CADCAD0.750%
AUDAUD2.250%
NZDNZD3.500%
Valiutų Santykiai
EUR/USD 1.0723
EUR/GBP 0.7196
EUR/CHF 1.0283
EUR/AUD 1.3823
Libor palūkanos
Laikas3 mėn6 mėn
Euribor
0.00
0.00
Vilibor
0.00
0.00
Rigibor
0.00
0.00
Gbplibor
0.00
0.00
Metalų gramo kaina
Auksas109.26 LTLdown
Sidabras1.45 LTLdown
Platina104.78 LTLdown
Paladis70.47 LTLdown
Metalų uncijos kaina
Auksas1197.15 USDdown
Sidabras15.88 USDdown
Platina1148.10 USDdown
Paladis782.65 USD 
Reklama
Laimėk papildymą
Gegužės Top 5
-1- carat777
-2- casik
-3- grabuxs
-4- dariusb
-5- tomasasn
Laiko juostos
Reklama
Jūsų Reklama
Konspektai
sms pazintys
Skelbimai
prezervatyvai
sms dating
prezervatyvai
china shops
Китайские интернет магазины
Apklausa
Kokia valiuta laikote pinigus?
 
Kalbos
LT/RU/EN
Reitingai
Skaitiklis
Page Rank
© 2015 Forex Prekyba