forex prekyba
Išeiginės - laikas ilsėtis, šiandiena neprekiaujama.2014-04-20
Meniu
Forex
Sąskaitos atidarymas
Strategijos
DUK
Mokėjimo sistemos
Kalendorius
Sesijų laikas
Baltic Pokalbiai
Valiutų simboliai
Valiutų kursai
Indėliai
Kursai SMS žinute
Filmai
Forumas
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Straipsniai
10 forex taisyklių
Kaip tapti Milijonierium
Centrinis bankas
Fibonacci skaičiai
Palūkanų normos
EUR/USD
USD/JPY
Biržos naujienos
Biržos naujienos
Forumas
HotForex | Trade USDRUB on HotForex MT4 Platform (0) »
Su kuo dirbate? (3) »
prekybos strategija "price action" (3) »
Kaip ir kokius mokesčius mokėti prekiaujant forex Lietuvai? (57) »
Snoras bankrutuos ar atsigaus? (6) »
Į forumą..

Indėliai. Indėlių palūkanos bankuose. Palyginimas

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose litais (LTL):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.35%%%0.50%%%0.60%%%1.20%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
DNB Norddnb0.05%0.05%0.1%0.15%0.2%0.3%0.6%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.9%1.1%1.2%1.4%1.5%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Nordeanordea0.21%0.35%0.40%0.50%0.60%0.80%0.95%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.10%0.30%0.35%0.70%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
SwedBankswedbank0.00%0.00%0.00%0.10%0.20%0.40%0.60%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Šiaulių bankassb0.25%0.30%0.40%0.80%1.30%1.60%1.80%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
SMP Banksmp0.07%0.07%0.3%0.8%1.4%1.7%1.7%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose eurais (EUR):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele%%0.30%%%0.35%%%0.40%%%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
DNB Norddnb0.05%0.05%0.1%0.25%0.35%0.55%0.75%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.9%1.1%1.2%1.4%1.5%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
Nordeanordea0.16%0.21%0.26%0.40%0.65%0.55%0.60%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.10%0.30%0.35%0.70%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
SwedBankswedbank0.40%0.60%0.00%0.00%0.00%0.10%0.20%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
Šiaulių bankassb0.25%0.30%0.40%0.80%1.30%1.60%1.80%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%
SMP Banksmp0.07%0.07%0.4%1.0%1.55%2.0%2.0%0.80%%%1.25%%%1.25%%%1.75%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose doleriais (USD):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.35%%%0.40%%%0.50%%%1.20%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Danske bankasdanske0.10%0.15%0.20%0.35%0.55%0.60%0.90%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
DNB Norddnb0.05%0.1%0.15%0.3%0.4%0.6%0.90%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.55%1.1%1.1%1.1%1.1%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Nordeanordea0.10%0.25%0.30%0.50%0.70%0.45%0.55%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.30%0.60%0.55%0.90%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
SwedBankswedbank0.20%0.40%0.60%0.00%0.00%0.00%0.10%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
Šiaulių bankassb0.20%0.25%0.30%0.55%1.00%1.20%1.40%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%
SMP Banksmp0.07%0.07%0.2%0.5%1.0%1.5%1.5%%%1.60%%%1.60%%%1.80%%%

www.taupkase.lt

Terminuotasis indėlis - tai indėlis, laikomas banke kliento nurodytą dienų skaičių. Įnešus lėšas į terminuotojo indėlio sąskaitą, klientui mokamos nuo indėlio sumos priskaičiuotos palūkanos.
Bankai paprastai siūlo šiek tiek aukštesnes palūkanas sudarant sutartį internetu.

Komentarai (11):

as said: _

  Papasakosiu ka daro svedu bankas.Mano kvaila bobele padejo mano kruvinai uzdirbtu 20000 i terminuota indeli po 0,1 procento palukanu,o pasiskolino 2000 su 19 procentu metiniu palukanu.Mano boba neprotinga,bet bankas mano pinigus jai paskolino ir pasielge kaip plesikas
2014 02 04

svedijoj said: _

  skandinavijos bankuose jau 20-30metu, uz indelius apie 0.5 proc., jei labai didele suma -apie 1proc. Tai pas mus iki siol buvo aukso kasyklos..
2013 12 21

terminuotas said: _

  Visa esme yra tame, kad jei padedi indeli internetu gauni truputeli didesni procenta. Taciau kai ateina laikas indeli atsiimti is banko grynais pinigais, tada ir prasideda idomumai (mokamas nemazas procentas nuo sumos kuria norima atsiimti).
2013 05 12

vv said: _

  kas liecia Snoro atveji tai valstybe slyksciai pasielge su savo gyventojais,tiksliau tuometine Kubiliaus vyriausybe,juodai apgavo zmones su tais sertifikatais snoras ir valdzia kartu paemus..Isvada tokia ranka -ranka plauna
2013 04 13

bronius said: _

  kaip visada nepastabus kliantas dėdamas indeli dažnai apsigauna.Tarkim šiauliu bankas rašo kad terminuotas indelis pusei metu ira 1,2 procento .Kiekvienas pagalvoja kad jei padėsi 1000,po pusmeėio pasiimsi 1012lt,o iš tikro pasiimsi tik 1006 litus.Tik prie kasos padėjas pinigus perskaitai kad tie 1,2 procentu tai metinės palukanos ,teisingiausia butu rašyti kad pusmečiui 0,6 procentu ,tai atitiktu tikrove
2013 03 07

once said: _

  apsaugok viespatie nuo skandinavų bankų. kas žinote kokias palūkanas jie moka savo "tėvynėje"??
2013 01 03

n said: _

  Pinigu prispausdinta pasaulyje tonu tonas. Viena is priemoniu sustabdyti ju tuscia augyma tai 0,1% polukan. O jus uz banko palukan. priverst moket 15%.
2012 10 11

Juozai said: _

  Juozai pamokele tau: vaziuok i uzsieni atsidaryk ten banka surink uzsenieciu sunkiai uzdirbtus pinigus, praplauk milijonus ir vezk juos i Lietuva.
2012 05 03

JUOZAS said: _

  Jeigu nori padovanoti savo sunkiai uždirbtus pinigus dėk į banką,aš jau du kartus esu bankų apvogtas,paskutinis SNORAS nacionalizavo valdžia visuomenės reikmėms,lyg mes nesame žmonės.Milijonus išplovė atsivežtiems užsieniečiams,o mūsų indėlius sartifikatus pripažino negaliojančiais nors jie skaitėsi terminuoti indėliai ir jeigu mūsų valdžia nebūtų nusavinusi bankas garantuotai būtų gražinęs.
2012 01 05

Indelis said: _

  Bet Snore didiziausi uztat :-) :-) reikia dziaugtis, turim (turejom) toki banka
2011 11 24

Indeliai said: _

  Kodėl tokie žemi?
2011 08 21
Rašyti komentarą:

captcha
Įrašykite atvaizduotus simbolius


Frazės: banku indeliu palukanos, palukanu normos banke, kokios palukanos sveicarijos banke, terminuotu indeliu palukanos medicinos banke, procentai uz terminuotus indelius vilniaus banke, terminuoti indėliia, kur didziausios indeliu palukanos, banku palyginimai, medicinos bankas terminuotu indeliu palukanos, palukanos sveicarijos banke, indelis procentai, banku palukanu procentai, vilniaus banko palukanos uz idetus terminuotus indelius, palukanos bankuose palyginimas, terminuoti indėliai palūkanos bankuose, terminuoti indeliai, bankų palūkanų palyginimas, šiaulių bankas indėlių palūkanos, terminuotieji indėliai palūkanos, indeliai palukanos dnb, palūkanos lietuvos bankuose, oficialios palūkanų normos eurais, pal kanos bankuose, pinigu palukanos, terminuotų indėlių procentai bankuose, ar indeliu palukanos mokamos nuo sumos, sveicarijos banku palukanos, indeliai litais ar uzsienio valiuta, indeliu palukanu normos, indeliu palukanos palyginimas, indėlių palūkanos bankuose palyginimas, terminuotu indeliu palukanos bankuose, palukanos bankuose lietuvoje, indėliai palūkanos bankuose, kuriuose bankuose yra didžiausios palukanos.

busy
 
Valiutų kursai
AUD vėliavaAUD2.3318 LTLdown
CAD vėliavaCAD2.2710 LTLdown
CHF vėliavaCHF2.8309 LTLdown
EUR vėliavaEUR3.4528 LTLzero
GBP vėliavaGBP4.1948 LTLup
JPY vėliavaJPY2.4401 LTLdown
RUB vėliavaRUB7.0341 LTLup
USD vėliavaUSD2.4987 LTLup
Palūkanų normos
USDUSD0.250%
JPYJPY0.100%
EUREUR0.250%
CHFCHF0.000%
GBPGBP0.500%
CADCAD1.000%
AUDAUD2.500%
NZDNZD2.750%
Valiutų Santykiai
EUR/USD 1.3855
EUR/GBP 0.8243
EUR/CHF 1.2175
EUR/AUD 1.4822
Libor palūkanos
Laikas3 mėn6 mėn
Euribor
0.00
0.00
Vilibor
0.41
0.48
Rigibor
0.00
0.00
Gbplibor
0.00
0.00
Metalų gramo kaina
Auksas104.03 LTL 
Sidabras1.57 LTL 
Platina114.73 LTL 
Paladis64.86 LTL 
Metalų uncijos kaina
Auksas1294.90 USD 
Sidabras19.59 USD 
Platina1428.10 USD 
Paladis807.35 USD 
Reklama
Laimėk papildymą
Gegužės Top 5
-1- carat777
-2- casik
-3- grabuxs
-4- dariusb
-5- tomasasn
Laiko juostos
Reklama
Jūsų Reklama
Konspektai
sms pazintys
Skelbimai
prezervatyvai
sms dating
Apklausa
Kokia valiuta laikote pinigus?
 
Kalbos
LT/RU/EN
Reitingai
Skaitiklis
Page Rank
© 2014 Forex Prekyba