forex prekyba
2014-07-28
Meniu
Forex
Sąskaitos atidarymas
Strategijos
DUK
Mokėjimo sistemos
Kalendorius
Sesijų laikas
Baltic Pokalbiai
Valiutų simboliai
Valiutų kursai
Indėliai
Kursai SMS žinute
Filmai
Forumas
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Straipsniai
10 forex taisyklių
Kaip tapti Milijonierium
Centrinis bankas
Fibonacci skaičiai
Palūkanų normos
EUR/USD
USD/JPY
Biržos naujienos
Biržos naujienos
Forumas
Forex Trend Indikatorius 45-190point (pips) per dieną. (4) »
Su kuo dirbate? (2) »
prekybos strategija "price action" (3) »
Kaip ir kokius mokesčius mokėti prekiaujant forex Lietuvai? (57) »
Snoras bankrutuos ar atsigaus? (6) »
Į forumą..

Indėliai. Indėlių palūkanos bankuose. Palyginimas

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose litais (LTL):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.35%%%0.50%%%0.55%%%0.85%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
DNB Norddnb0.05%0.05%0.1%0.15%0.2%0.3%0.6%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.7%1.1%1.2%1.4%1.5%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Nordeanordea0.21%0.35%0.40%0.50%0.60%0.80%0.95%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.10%0.30%0.35%0.70%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
SwedBankswedbank0.00%0.00%0.00%0.00%0.20%0.20%0.20%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Šiaulių bankassb0.15%0.20%0.25%0.55%1.10%1.50%1.70%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
SMP Banksmp0.07%0.07%0.3%0.8%1.4%1.7%1.7%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose eurais (EUR):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele%%0.30%%%0.35%%%0.40%%%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
DNB Norddnb0.05%0.05%0.1%0.25%0.3%0.4%0.75%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.7%1.1%1.2%1.4%1.5%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
Nordeanordea0.16%0.21%0.26%0.40%0.65%0.55%0.60%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.10%0.30%0.35%0.70%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
SwedBankswedbank0.20%0.20%0.00%0.00%0.00%0.00%0.20%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
Šiaulių bankassb0.15%0.20%0.25%0.55%1.10%1.50%1.70%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%
SMP Banksmp0.07%0.07%0.4%1.0%1.55%2.0%2.0%0.75%%%1.20%%%1.20%%%1.70%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose doleriais (USD):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.35%%%0.40%%%0.45%%%0.85%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Danske bankasdanske0.10%0.15%0.20%0.35%0.55%0.60%0.90%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
DNB Norddnb0.05%0.1%0.15%0.3%0.35%0.4%0.90%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.5%1%1.1%1.1%1.1%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Nordeanordea0.10%0.25%0.30%0.50%0.70%0.45%0.55%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.30%0.60%0.55%0.90%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
SwedBankswedbank0.20%0.20%0.20%0.00%0.00%0.00%0.00%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
Šiaulių bankassb0.15%0.15%0.25%0.50%1.00%1.20%1.40%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%
SMP Banksmp0.07%0.07%0.2%0.5%1.0%1.5%1.5%%%1.45%%%1.45%%%1.50%%%

www.taupkase.lt

Terminuotasis indėlis - tai indėlis, laikomas banke kliento nurodytą dienų skaičių. Įnešus lėšas į terminuotojo indėlio sąskaitą, klientui mokamos nuo indėlio sumos priskaičiuotos palūkanos.
Bankai paprastai siūlo šiek tiek aukštesnes palūkanas sudarant sutartį internetu.

Komentarai (12):

as said: _

  Papasakosiu ka daro svedu bankas.Mano kvaila bobele padejo mano kruvinai uzdirbtu 20000 i terminuota indeli po 0,1 procento palukanu,o pasiskolino 2000 su 19 procentu metiniu palukanu.Mano boba neprotinga,bet bankas mano pinigus jai paskolino ir pasielge kaip plesikas
2014 02 04

idomu said: _

  kodel bankai nesuteikia paskolu tokiomis paciomis ar bent jau panasiomis salygomis kaip priima indelius.Dabar paskolines bankui savo pinigus,ne tai kad negausi jokiu palukanu bet dar ir bankui sumokesi.metines palukanos 0,25% o isgryninimo mokestris 0,8%,t,y,tris kartus didesne suma.Kaip tai pavadint,Gal bankai dabar ir partys taip daro,paskolina pinigu uz sakykim 2%metiniu palukanu ,o kai tu atsiskaitai,t.y.ismoki paskola tai tau dar sumoka kokius 2%nuo sumos.
2013 12 27

svedijoj said: _

  skandinavijos bankuose jau 20-30metu, uz indelius apie 0.5 proc., jei labai didele suma -apie 1proc. Tai pas mus iki siol buvo aukso kasyklos..
2013 12 21

terminuotas said: _

  Visa esme yra tame, kad jei padedi indeli internetu gauni truputeli didesni procenta. Taciau kai ateina laikas indeli atsiimti is banko grynais pinigais, tada ir prasideda idomumai (mokamas nemazas procentas nuo sumos kuria norima atsiimti).
2013 05 12

vv said: _

  kas liecia Snoro atveji tai valstybe slyksciai pasielge su savo gyventojais,tiksliau tuometine Kubiliaus vyriausybe,juodai apgavo zmones su tais sertifikatais snoras ir valdzia kartu paemus..Isvada tokia ranka -ranka plauna
2013 04 13

bronius said: _

  kaip visada nepastabus kliantas dėdamas indeli dažnai apsigauna.Tarkim šiauliu bankas rašo kad terminuotas indelis pusei metu ira 1,2 procento .Kiekvienas pagalvoja kad jei padėsi 1000,po pusmeėio pasiimsi 1012lt,o iš tikro pasiimsi tik 1006 litus.Tik prie kasos padėjas pinigus perskaitai kad tie 1,2 procentu tai metinės palukanos ,teisingiausia butu rašyti kad pusmečiui 0,6 procentu ,tai atitiktu tikrove
2013 03 07

once said: _

  apsaugok viespatie nuo skandinavų bankų. kas žinote kokias palūkanas jie moka savo "tėvynėje"??
2013 01 03

n said: _

  Pinigu prispausdinta pasaulyje tonu tonas. Viena is priemoniu sustabdyti ju tuscia augyma tai 0,1% polukan. O jus uz banko palukan. priverst moket 15%.
2012 10 11

Juozai said: _

  Juozai pamokele tau: vaziuok i uzsieni atsidaryk ten banka surink uzsenieciu sunkiai uzdirbtus pinigus, praplauk milijonus ir vezk juos i Lietuva.
2012 05 03

JUOZAS said: _

  Jeigu nori padovanoti savo sunkiai uždirbtus pinigus dėk į banką,aš jau du kartus esu bankų apvogtas,paskutinis SNORAS nacionalizavo valdžia visuomenės reikmėms,lyg mes nesame žmonės.Milijonus išplovė atsivežtiems užsieniečiams,o mūsų indėlius sartifikatus pripažino negaliojančiais nors jie skaitėsi terminuoti indėliai ir jeigu mūsų valdžia nebūtų nusavinusi bankas garantuotai būtų gražinęs.
2012 01 05

Indelis said: _

  Bet Snore didiziausi uztat :-) :-) reikia dziaugtis, turim (turejom) toki banka
2011 11 24

Indeliai said: _

  Kodėl tokie žemi?
2011 08 21
Rašyti komentarą:

captcha
Įrašykite atvaizduotus simbolius


Frazės: didžiausios palūkanos, siauliu bankas procentai, bankai indeliu palukanos, indėliai, indeliai procentai, seb palukanu normos, banku mokamos palukanos uz indelius, indeliai lt, terminuoti indeliai didziausios palukanos, kiek procentu moka bankai terminutam indėliui, bankų mokamos palūkanos už indėlius, swedbanko terminuoto indėlio metinių palūkanų norma, banku indeliu metines palukanos, metines palukanos bankuose, palūkanos lietuvos bankuose, banku palukanos uz indelius, terminuotas indelis palukanos, palukanos bankuose palyginimas, kokiam banke didziausios palukanos, banku palukanu procentai, terminuotu indeliu palukanos seb banke, terminuotas indelis swedbank, terminuotų indėlių palūkanos bankuose, bankai kaune, eurų palūkanos šiaulių banke, indelis su procentais, bankai kur indeliu palukanos, terminuotu indeliu palukanos lietuvoje, bankinės palūkanos, nord banke euru palukanos procentais paskolu, dnb nord banko metines indeliu palukanos, banko procentai, citadele bankas indeliu palukanos, terminoti indeliai, kokio palukanos dabar indeliu.

busy
 
Valiutų kursai
AUD vėliavaAUD2.4137 LTLdown
CAD vėliavaCAD2.3870 LTLdown
CHF vėliavaCHF2.8416 LTLdown
EUR vėliavaEUR3.4528 LTLzero
GBP vėliavaGBP4.3551 LTLdown
JPY vėliavaJPY2.5198 LTLdown
RUB vėliavaRUB7.3151 LTLup
USD vėliavaUSD2.5644 LTLdown
Palūkanų normos
USDUSD0.250%
JPYJPY0.100%
EUREUR0.150%
CHFCHF0.000%
GBPGBP0.500%
CADCAD1.000%
AUDAUD2.500%
NZDNZD3.500%
Valiutų Santykiai
EUR/USD 1.3440
EUR/GBP 0.7912
EUR/CHF 1.2152
EUR/AUD 1.4289
Libor palūkanos
Laikas3 mėn6 mėn
Euribor
0.00
0.00
Vilibor
0.34
0.41
Rigibor
0.00
0.00
Gbplibor
0.00
0.00
Metalų gramo kaina
Auksas107.75 LTLdown
Sidabras1.70 LTL 
Platina121.82 LTL 
Paladis72.53 LTLup
Metalų uncijos kaina
Auksas1306.85 USDdown
Sidabras20.59 USD 
Platina1477.60 USD 
Paladis878.80 USD 
Reklama
Laimėk papildymą
Gegužės Top 5
-1- carat777
-2- casik
-3- grabuxs
-4- dariusb
-5- tomasasn
Laiko juostos
Reklama
Jūsų Reklama
Konspektai
sms pazintys
Skelbimai
prezervatyvai
sms dating
prezervatyvai
china shops
Apklausa
Kokia valiuta laikote pinigus?
 
Kalbos
LT/RU/EN
Reitingai
Skaitiklis
Page Rank
© 2014 Forex Prekyba