forex prekyba
2014-10-21
Meniu
Forex
Sąskaitos atidarymas
Strategijos
DUK
Mokėjimo sistemos
Kalendorius
Sesijų laikas
Baltic Pokalbiai
Valiutų simboliai
Valiutų kursai
Indėliai
Kursai SMS žinute
Filmai
Forumas
Nuorodos
Paieška
Kontaktai
Straipsniai
10 forex taisyklių
Kaip tapti Milijonierium
Centrinis bankas
Fibonacci skaičiai
Palūkanų normos
EUR/USD
USD/JPY
Biržos naujienos
Biržos naujienos
Forumas
prekybos strategija "price action" (2) »
Forex Trend Indikatorius 45-190point (pips) per dieną. (4) »
Su kuo dirbate? (2) »
Kaip ir kokius mokesčius mokėti prekiaujant forex Lietuvai? (57) »
Snoras bankrutuos ar atsigaus? (6) »
Į forumą..

Indėliai. Indėlių palūkanos bankuose. Palyginimas

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose litais (LTL):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.25%%%0.30%%%0.35%%%0.70%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
DNB Norddnb0.05%0.15%0.2%0.3%0.6%0.65%0.75%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.6%1%1.1%1.2%1.3%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Nordeanordea0.21%0.35%0.40%0.50%0.60%0.80%0.95%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.10%0.30%0.35%0.70%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
SwedBankswedbank0.00%0.00%0.00%0.00%0.20%0.20%0.20%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Šiaulių bankassb0.15%0.20%0.25%0.55%1.00%1.20%1.30%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
SMP Banksmp%0.20%0.25%0.55%1.00%1.20%1.30%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose eurais (EUR):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele%%0.20%%%0.30%%%0.35%%%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
Danske bankasdanske0.10%0.10%0.15%0.30%0.45%0.65%0.75%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
DNB Norddnb0.05%0.15%0.15%0.15%0.45%0.65%0.75%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.3%0.65%1%1.1%1.2%1.3%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
Nordeanordea0.16%0.21%0.26%0.40%0.65%0.55%0.60%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.10%0.30%0.35%0.70%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
SwedBankswedbank0.20%0.20%0.00%0.00%0.00%0.00%0.20%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
Šiaulių bankassb0.15%0.20%0.25%0.55%1.00%1.20%1.30%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%
SMP Banksmp0.15%0.20%0.25%0.55%1.00%1.20%1.30%0.65%%%1.05%%%1.05%%%1.65%

Terminuotųjų indėlių palūkanos Lietuvos bankuose doleriais (USD):

BankasLogotipas1 mėn2 mėn3 mėn6 mėn1 metai2 metai3 metai
Citadelecitadele0.25%%%0.30%%%0.35%%%0.70%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Danske bankasdanske0.10%0.15%0.20%0.35%0.55%0.60%0.90%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
DNB Norddnb0.1%0.15%0.15%0.15%0.55%0.60%0.90%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Medicinos bankasmedicinos0.2%0.25%0.5%0.9%1.1%1.1%1.1%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Nordeanordea0.10%0.25%0.30%0.50%0.70%0.45%0.55%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
SEBseb0.05%0.05%0.05%0.30%0.60%0.55%0.90%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
SwedBankswedbank0.20%0.20%0.20%0.00%0.00%0.00%0.00%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
Šiaulių bankassb0.15%0.15%0.25%0.50%0.90%1.10%1.20%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%
SMP Banksmp0.15%0.15%0.25%0.50%0.90%1.10%1.20%%%1.15%%%1.15%%%1.45%%%

www.taupkase.lt

Terminuotasis indėlis - tai indėlis, laikomas banke kliento nurodytą dienų skaičių. Įnešus lėšas į terminuotojo indėlio sąskaitą, klientui mokamos nuo indėlio sumos priskaičiuotos palūkanos.
Bankai paprastai siūlo šiek tiek aukštesnes palūkanas sudarant sutartį internetu.

Komentarai (12):

as said: _

  Papasakosiu ka daro svedu bankas.Mano kvaila bobele padejo mano kruvinai uzdirbtu 20000 i terminuota indeli po 0,1 procento palukanu,o pasiskolino 2000 su 19 procentu metiniu palukanu.Mano boba neprotinga,bet bankas mano pinigus jai paskolino ir pasielge kaip plesikas
2014 02 04

idomu said: _

  kodel bankai nesuteikia paskolu tokiomis paciomis ar bent jau panasiomis salygomis kaip priima indelius.Dabar paskolines bankui savo pinigus,ne tai kad negausi jokiu palukanu bet dar ir bankui sumokesi.metines palukanos 0,25% o isgryninimo mokestris 0,8%,t,y,tris kartus didesne suma.Kaip tai pavadint,Gal bankai dabar ir partys taip daro,paskolina pinigu uz sakykim 2%metiniu palukanu ,o kai tu atsiskaitai,t.y.ismoki paskola tai tau dar sumoka kokius 2%nuo sumos.
2013 12 27

svedijoj said: _

  skandinavijos bankuose jau 20-30metu, uz indelius apie 0.5 proc., jei labai didele suma -apie 1proc. Tai pas mus iki siol buvo aukso kasyklos..
2013 12 21

terminuotas said: _

  Visa esme yra tame, kad jei padedi indeli internetu gauni truputeli didesni procenta. Taciau kai ateina laikas indeli atsiimti is banko grynais pinigais, tada ir prasideda idomumai (mokamas nemazas procentas nuo sumos kuria norima atsiimti).
2013 05 12

vv said: _

  kas liecia Snoro atveji tai valstybe slyksciai pasielge su savo gyventojais,tiksliau tuometine Kubiliaus vyriausybe,juodai apgavo zmones su tais sertifikatais snoras ir valdzia kartu paemus..Isvada tokia ranka -ranka plauna
2013 04 13

bronius said: _

  kaip visada nepastabus kliantas dėdamas indeli dažnai apsigauna.Tarkim šiauliu bankas rašo kad terminuotas indelis pusei metu ira 1,2 procento .Kiekvienas pagalvoja kad jei padėsi 1000,po pusmeėio pasiimsi 1012lt,o iš tikro pasiimsi tik 1006 litus.Tik prie kasos padėjas pinigus perskaitai kad tie 1,2 procentu tai metinės palukanos ,teisingiausia butu rašyti kad pusmečiui 0,6 procentu ,tai atitiktu tikrove
2013 03 07

once said: _

  apsaugok viespatie nuo skandinavų bankų. kas žinote kokias palūkanas jie moka savo "tėvynėje"??
2013 01 03

n said: _

  Pinigu prispausdinta pasaulyje tonu tonas. Viena is priemoniu sustabdyti ju tuscia augyma tai 0,1% polukan. O jus uz banko palukan. priverst moket 15%.
2012 10 11

Juozai said: _

  Juozai pamokele tau: vaziuok i uzsieni atsidaryk ten banka surink uzsenieciu sunkiai uzdirbtus pinigus, praplauk milijonus ir vezk juos i Lietuva.
2012 05 03

JUOZAS said: _

  Jeigu nori padovanoti savo sunkiai uždirbtus pinigus dėk į banką,aš jau du kartus esu bankų apvogtas,paskutinis SNORAS nacionalizavo valdžia visuomenės reikmėms,lyg mes nesame žmonės.Milijonus išplovė atsivežtiems užsieniečiams,o mūsų indėlius sartifikatus pripažino negaliojančiais nors jie skaitėsi terminuoti indėliai ir jeigu mūsų valdžia nebūtų nusavinusi bankas garantuotai būtų gražinęs.
2012 01 05

Indelis said: _

  Bet Snore didiziausi uztat :-) :-) reikia dziaugtis, turim (turejom) toki banka
2011 11 24

Indeliai said: _

  Kodėl tokie žemi?
2011 08 21
Rašyti komentarą:

captcha
Įrašykite atvaizduotus simbolius


Frazės: indeliai palukanos, siauliu bankas procentai, bakuose klaipedoje didziausios palukanos, banku mokamos palukanos, euribor swedbank, nord terminuotu indeliu palukanos, ukio banko palukanos metais uz terminuotus indeliua, swedbanko indeliu palukanos, kokiam banke didziausios palukanos, dnb metines palukanos, bankų palūkanos, indeliu palukanos sveicarijos bankuose, seb palukanos, indeliu palukanos forumas, terminuotu indeliu palukanu normos, didziausios palukanos lietuvoje, palukanos bankose, palūkanos lietuvos bankuose, indelių palūkanos, terminuotųjų indėlių palūkanos bankuose, banku indeliai, bnku terminuotu indeliu palyginimas, terminuotieji indeliai, nordea bankas siauliuose, siauliu bankas term indelio palukanos, indeliu palukanos seb, terminuotu indeliu palukanos bankuose palyginimas, indeliai bankuose, terminuotu indeliu palukanos bankuose, kokios palukanos swedbank, didziausios indeliu palukanos, terminuotu indeliu procentai bankuose, indeliai terminuoti, terminuoti indėliai lietuvos bankuose, dnb bankas indėlių palūkanos.

busy
 
Valiutų kursai
AUD vėliavaAUD2.3738 LTLup
CAD vėliavaCAD2.4052 LTLup
CHF vėliavaCHF2.8612 LTLup
EUR vėliavaEUR3.4528 LTLzero
GBP vėliavaGBP4.3608 LTLup
JPY vėliavaJPY2.5277 LTLdown
RUB vėliavaRUB6.6305 LTLup
USD vėliavaUSD2.7112 LTLup
Palūkanų normos
USDUSD0.250%
JPYJPY0.100%
EUREUR0.050%
CHFCHF0.000%
GBPGBP0.500%
CADCAD1.000%
AUDAUD2.500%
NZDNZD3.500%
Valiutų Santykiai
EUR/USD 1.2762
EUR/GBP 0.7900
EUR/CHF 1.2068
EUR/AUD 1.4475
Libor palūkanos
Laikas3 mėn6 mėn
Euribor
0.00
0.00
Vilibor
0.19
0.27Žemyn
Rigibor
0.00
0.00
Gbplibor
0.00
0.00
Metalų gramo kaina
Auksas108.48 LTLup
Sidabras1.51 LTLup
Platina110.52 LTLup
Paladis66.37 LTLup
Metalų uncijos kaina
Auksas1244.55 USDup
Sidabras17.30 USDup
Platina1267.90 USDup
Paladis755.85 USD 
Reklama
Laimėk papildymą
Gegužės Top 5
-1- carat777
-2- casik
-3- grabuxs
-4- dariusb
-5- tomasasn
Laiko juostos
Reklama
Jūsų Reklama
Konspektai
sms pazintys
Skelbimai
prezervatyvai
sms dating
prezervatyvai
china shops
Apklausa
Kokia valiuta laikote pinigus?
 
Kalbos
LT/RU/EN
Reitingai
Skaitiklis
Page Rank
© 2014 Forex Prekyba